Baykoçlar Nissan Bayi – Ankara Nissan Servis – Nissan Satış

Bize Ulaşın Ve Randevu Bölümü

 

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve ilgili iş ortakları ile paylaşılmasına izin veriyorum. (1) SİZİNLE İLETİŞİM HALİNDE KALARAK BİLGİLENDİRME YAPMAYA DEVAM ETMEK İSTİYORUZ. 6563 SAYILI ELEKTRONİK TİCARETİN DÜZENLENMESİ HAKKINDA KANUN VE SAİR İLGİLİ MEVZUAT ÇERÇEVESİNDE BİLİGİLERİNİZİN KULLANIMINA YÖNELİK ONAYINIZI TALEP EDİYORUZ. BİLGİLERİMİN BAYKOÇLAR PETROL İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE PAZARLAMA OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İLE NİSSAN YETKİLİ SATICI VE SERVİSLERİ (BAYİ) VE İŞ ORTAKLARI TARAFINDAN İLETİŞİM İÇİN KULLANILMASINI KABUL EDİYORUM.(2) BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLECEĞİNİZ KANALLAR SMS, TELEFON, E-POSTA VE POSTADIR.

 

(1) BAYKOÇLAR PETROL İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE PAZARLAMA OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  tarafından gizliliğinize saygı duyulmakta ve veri güvenliğinize önem verilmektedir. Bu kapsamda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer mevzuatlar dâhilinde amacına uygun şekilde, sizlere kampanyalarımız hakkında ya da ilginizi çeken araçlar hakkında bilgi verebilmek, iletişim kurabilmek amacıyla verileriniz işlenmekte ve talebiniz halinde silinmektedir. Onay vermemeniz halinde verileriniz kesinlikle işlenmeyecektir. Ayrıntılı bilgi için www.baykoclar.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz. 

(2) BAYKOÇLAR PETROL İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE PAZARLAMA OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  için geçerlidir. 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve sair ilgili mevzuat çerçevesinde, kayıtlı iletişim bilgilerime tanıtıcı ve açıklayıcı nitelikte bilgi ve ilanlar gönderilmesini; hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin gönderilmesini onaylıyorum. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Nissan kalite standartlarına uygun olarak size ürün ve hizmetlerimizin sunulması için kişisel bilgileriniz bağlı bulunduğumuz Nissan grup şirketlerine, iş ortaklarına  ve bağlı kuruluşlara aktarılabilecektir. Bilgilerinizin değerlendirilmesini ve kullanılmasını istemiyorsanız yasal nedenlerden dolayı size ürün ve hizmetler hakkında bilgi vermemiz mümkün olmayacaktır. Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde BAYKOÇLAR PETROL İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE PAZARLAMA OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  Oğuzlar Mahallesi Mevlana Bulvarı No:157/B Çankaya / Ankara adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.baykoclar.com.tr internet sitesindeki “Bize Ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.