Baykoçlar Nissan Bayi – Ankara Nissan Servis – Nissan Satış

X-TRAIL

Yeni X-TRAIL Kataloğunu incelemek için tıklayınız.

SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin yolun. Bugüne kadar yaptığın her yolculuktan daha konforlu, daha rahat, daha X-TRAIL.

BAŞTAN AŞAĞI NEFES KESİCİ.

Nissan mühendislerinin özel olarak tasarladığı, vücuduna göre şekil alan, belini ve göğüs kafesini destekleyen koltuklarla konforlu sürüşün keyfini çıkar. Elektrikli Açılabilir Panoramik Moonroof – Yıldızlar ışığın, gökyüzü tavanın olsun. En güzel manzaralar sana yol boyunca eşlik edecek. Isıtmalı / Soğutmalı Bardak Tutucular – Soğuk ya da sıcak içeceğin, ideal ısısıyla elinin altında. Isıtmalı Ön Koltuklar – Vücudunun temel noktalarını hedef alır ve hemen ısınmanı sağlar

77 DERECE AÇILABİLEN ARKA KAPILAR

X-TRAIL’in esnek ve fonksiyonel oturma sistemi sayesinde, ikinci ve üçüncü sıradaki koltukları dilediğin gibi ayarla. İster sürpriz misafirlere yer aç ister eşyalarına daha fazla alan sağla. Dinlenme zamanı geldiğinde ise koltukları arkaya kadar yatırıp keyfine bakabilirsin. Elektrikli Bagaj Kapağı X-TRAIL’de her şeyi senin rahatını düşünerek tasarladık. Tek dokunuşla kendiliğinden açılan elektrikli bagaj kapağı hayatını kolaylaştıracak.

OTOMOBİLİN DE İÇİN DE RAHAT OLSUN.

2.6 metre uzunluğundaki eşyaların bile ona kolayca sığar. 60/40 katlanabilir akıllı koltuklar, konforlu bir yolculuk için sevdiklerine daha fazla yer açar. Geniş iç ve bagaj hacmiyle onda her şeye ve herkese yer var

YÜKSEK PERFORMANS, DÜŞÜK TÜKETİM. DAHA GÜÇLÜ. HER HALİYLE.

Gelişmiş dCi 130 motoru, büyük hacimli motorların performansını sunarken, gelişmiş yakıt tasarrufu ve düşük CO2 emisyonu sağlıyor. Stop/Start teknolojisiyle hem yakıt tasarrufu hem de rahat ve hızlı kalkış imkanı bir arada. X-Tronic X-Tronic ile kusursuz performansı ve gücü hisset. Üstelik, yeni Eco moduyla yakıt tasarrufu tek tuşla kontrolünde.

Test Sürüşü Randevu Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefonunuz (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Doğum Tarihiniz (gerekli)

  Cinsiyetiniz

  Test Sürüşü Yapmak İstediğiniz Bayi
  Baykoçlar Konya Yolu(Balgat)Baykoçlar Eskişehir Yolu(Çayyolu)

  Kullanmak İstediğiniz Araç

  Radevu Tarihi

  6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA KİŞİSEL VERİLERİMİN İŞLENMESİNE VE İLGİLİ İŞ ORTAKLARIYLA PAYLAŞILMASINA İZİN VERİYORUM (1). SİZİNLE İLETİŞİM HALİNDE KALARAK BİLGİLENDİRME YAPMAYA DEVAM ETMEK İSTİYORUZ. 6563 SAYILI ELEKTRONİK TİCARETİN DÜZENLENMESİ HAKKINDA KANUN VE SAİR İLGİLİ MEVZUAT ÇERÇEVESİNDE BİLGİLERİNİZİN KULLANIMINA YÖNELİK ONAYINIZI TALEP EDİYORUZ. BİLGİLERİMİN NISSAN OTOMOTİV A.Ş. İLE NISSAN YETKİLİ SATICI VE SERVİSLERİ (BAYİ) VE İŞ ORTAKLARI TARAFINDAN İLETİŞİM İÇİN KULLANILMASINI KABUL EDİYORUM (2). BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLECEĞİNİZ KANALLAR SMS, TELEFON, E-POSTA VE POSTADIR.