Baykoçlar Nissan Bayi – Ankara Nissan Servis – Nissan Satış

JUKE

ŞEHRİN HAYLAZI

YENİ JUKE

B-Crossover segmentinin yaratıcısı ve lideri Nissan Juke, yenilenen tasarımı ve özellikleri ile trendleri belirlemeye devam ediyor.

 • Panoramik Sunroof
 • Kişiselleştirme
 • 1.2 Turbo Motor Seçeneği
 • Nissan Güvenlik Kalkanı
 • %40 Arttırılmış Bagaj Kapasitesi

 

ŞEHRİN HAYLAZI

Şehrin Haylazı Yeni Nissan Juke ile enerjini serbest bırakmaya hazır mısın?

 

ENERJİNİ SERBEST BIRAK

Manyetik sarı, safir mavi ve tekno kırmızı renk seçenekleriyle Yeni Nissan Juke, enerjini yansıtman ve yepyeni bir hayata başlaman için seni bekliyor. Kullanıcısına özel dinamik bir sürüş deneyimi yaşamak için O’nun enerjisiyle tanış!

 

TARZINI YANSIT

Special Edition versiyonda sunulan kırmızı, siyah, sarı ve beyaz aynı iç mekan ve dış renk seçenekleriyle tarzını yansıt! Orta konsolu, kapı detayları, direksiyon, vites, koltuk döşemesi ve deri gösterge siperliği dikişlerini renklendiren kişiselleştirme özelliği, enerjini arttıracak.

 

Şehrin En Renkli Haylazı

Yeni Nissan Juke karakteristik ve kişiselleştirilebilir özellikleri ile şehirde bir adım önde olmanı sağlıyor. Sana kalan tek şey onun enerjisine eşlik etmek. 

LİMİTSİZ GÖKYÜZÜ

Sky Pack versiyonundan itibaren sunulan panoramik sunroof ile daha aydınlık ve ferah bir konforun tadını çıkart, dilediğin an yolculuğunun havasını değiştir.

 

1.2 TURBO MOTOR

PERFORMANS VE YAKIT EKONOMİSİ

Yeni Juke’un 1.2 turbo benzinli motoru, düşük ağırlığı, Stop/Start özelliği ve ortalama 5,6 litre yakıt tüketimiyle daha ekonomik ve çevreci bir performans sergiliyor.

 

YENİ JUKE

KENDİNİ KEŞFET!

Yeni Nissan Juke, en ince detaylar düşünelerek senin için yeniden tasarlandı. Bumerang arka farları ve sportif tamponuyla şıklığını göster, performansın getirdiği dinamik sürüşün keyfini çıkart.

Test Sürüşü Randevu Formu

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Telefonunuz (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Doğum Tarihiniz (gerekli)

  Cinsiyetiniz

  Test Sürüşü Yapmak İstediğiniz Bayi
  Baykoçlar Konya Yolu(Balgat)Baykoçlar Eskişehir Yolu(Çayyolu)

  Kullanmak İstediğiniz Araç

  Radevu Tarihi

  6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA KİŞİSEL VERİLERİMİN İŞLENMESİNE VE İLGİLİ İŞ ORTAKLARIYLA PAYLAŞILMASINA İZİN VERİYORUM (1). SİZİNLE İLETİŞİM HALİNDE KALARAK BİLGİLENDİRME YAPMAYA DEVAM ETMEK İSTİYORUZ. 6563 SAYILI ELEKTRONİK TİCARETİN DÜZENLENMESİ HAKKINDA KANUN VE SAİR İLGİLİ MEVZUAT ÇERÇEVESİNDE BİLGİLERİNİZİN KULLANIMINA YÖNELİK ONAYINIZI TALEP EDİYORUZ. BİLGİLERİMİN NISSAN OTOMOTİV A.Ş. İLE NISSAN YETKİLİ SATICI VE SERVİSLERİ (BAYİ) VE İŞ ORTAKLARI TARAFINDAN İLETİŞİM İÇİN KULLANILMASINI KABUL EDİYORUM (2). BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLECEĞİNİZ KANALLAR SMS, TELEFON, E-POSTA VE POSTADIR.